Carfox ja VAG grupp

 

VAG ehk Volkswagen Aktiengesellschaft (Volkswagen aktsiaselts) on maailma suurim automagnaat. VAG tiiva alla on läbi aja kogunenud rohkem maailmatuntuid automarke, kui kellelgi teisel.

VAG gruppi kuuluvad automargid on Volkswagen, Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, SEAT, Škoda ja Ducati mootorrattad ning Volkswageni kauba kui ka kommertssõidukid MAN, Scania ja Neoplan.

Kuidas saame Teid VAG-grupi sõidukiga aidata

Oma eelistustest tulenevalt omame ka spetsiaalselt VAG grupi ehk Audi, Škoda, Volkswagen ja SEAT automarkide diagnoosi ja programmeerimistöödeks vajalikku elektroonilist varustust ja tarkvara. Lisaks on meie kaudu võimalik kiirelt, keskmiselt 3-4 tööpäevaga, tellida VAG-grupi sõidukitele uusi originaalvaruosi. Tarneaja eelduseks on, et varuosad on kesklaos saadaval, vastasel juhul on tarneajaks kuni 6-8 tööpäeva.  Lisaks pakume nii vähekasutatud uueväärseid kasutatud varuosi, kui ka kvaliteetseid b-kategooria varuosi

Kuna oleme üsna pikalt ja sihikindlalt nendele automarkidele suunitletud olnud, on meile ka lattu tekkinud lai valik VAG grupi autodele nii uusi kui kasutatud varuosi.

Kui naudite juba Audi, Volkswageni, Porsche, Bentley, Lamborhini Škoda või SEAT´i võlusid ning otsite professionaalset esinduslikku teenindust, margiesinduse hinnata, siis võtke meiega ühendust:

  • helistades numbrile +372 61 60 060
  • kirjutades kiri Info@carfox.ee
  • kasutades hinnapäringu vormi
  • kirjutades meie kodulehel olevasse vestlusaknasse (vastame esimesel võimalusel)

Kui aga omad huvi Volkswagen Grupi’i sõiduki soetamise vastu, siis soovitame soojalt valiku teha Autoskyst. Nendega autootsingul juba hätta ei jää!

 

Volkswagen Grupi eelistus

Meie VAG grupi suunitlus on segu fännlusest ja erialastest kogemustest. Et mõista seda meie kontekstis, tutvustame lühidalt meie kollektiivi alguspäevi.

Meie teekond VAG grupi sõidukitega saab alguse 2011. aastast, kui osa meie tänasest kollektiivist asus ühiselt Autosky OÜ’s tegelema ettevõtte poolt imporditud Prestige ja Premium klassi sõidukite remondi ja hooldamisega.

Autosky importideks olid peamiselt vähekasutatud tippklassi VAG-grupi mudelid, Aston Martinid, Mercedes-Benzid ja BMWd. Küllalt tihti olid imporditud sõidukid kindlustusettevõtete laiskuse tõttu tembeldatud avariilisteks, kuid asjatundjate vedamisel taas kergesti uueväärsesse seisu muudetavad.

Nii algas meie teekond kergelt kahjustatud luksussõidukite sõidukorda seadmise ja nende hilisema teeninduse ja hooldamise korraldamisega.

Juba 2013. aasta märtsiks olid meie üksuse oskused, areng ja kontaktvõrgustik end piisavalt tõestanud, et kaasates täiendavalt uusi ja ambitsioonikaid spetsialiste, otsustati asutada eraldiseisev ning välisklientidele täisteenindust pakkuv autotöökoda. Pidades silmas meie seltskonna leidlikkust ja nutikust autoprojektide lahendamisel, sai meile nimeks Carfox OÜ.

Nii Autosky kui Carfoxi meeskonna nägemus oli ühtne, teha seda, mida meeldib ning pakkuda ausat, tõhusat ja mugavat esinduslikku teenust.

Üldiselt olenemata, kas tegu on VAG grupiga või mitte, on meie meeskod alati huvitavate projektide ootuses. Võite meile julgesti oma soovist teada anda isegi kui meie maitseid autode suhtes ei ühti, sest küsija suu pihta me ei löö. Anname alati endast parima, et leiaksite otsitud abi ning saaksite päeva lõpus naeratuse ja südamerahuga unele.