ESTO järelmaks

Auto remontimist ja sellega seonduvaid kulusid ei saa kahjuks alati ette planeerida. Seda enam on keeruline, kui tegemist suuremahulise väljaminekuga.

Just seepärast pakume Carfoxis Sulle Eesti kõige paindlikumat järelmaksu, et ükski töö ei jääks tegemata.

0% intressiga ning lisakuludeta järelmaks

Koostööd ESTOga pakume Sulle erinevaid järelmaksu pakette. Vali endale sobivaim ning aitame Sul seda vormistada, see võtab aega vaid mõned minutid. Maksa hiljem ja ESTO 3 pakett on ilma intressi ning lisakuludeta.

Valida saad kolme paketi vahel:

 1. Maksa hiljem
 2. ESTO 3
 3. ESTO tavaleping
 
Sissemaks
Lepingutasu
Intressimäär
Maksimaalne periood
Maksa hiljem
0€
0€
0%
1 kuu
ESTO 3
0€
0€
0%
3 kuud
ESTO tavaleping
0€
alates 0€
alates 0%
4 aastat

Maksa hiljem

Kui arve pole liialt suur, saad kasutada meie Maksa hiljem paketti. Selle paketiga saad maksta kohe ning tasuda selle eest 30 päeva jooksul. Paketiga ei kaasne Sulle ei intressi ega lisatasusid.

ESTO 3

ESTO 3 paketiga saad oma soovitud teenuse või toote eest tasuda koheselt. Järelmaks jagatakse Sulle võrdsete osadena tasumiseks kolme kuu peale. Lepingu sõlmimisega ei kaasne intressi ega ka lisatasusid.

Tavaline järelmaks

Suurtemate summade puhul soovitame kasutada meie tavapärast järelmaksulahendust, kus maksimaalseks laenusummaks on 10 000€ ning järelmaksu pikkuseks kuni 48 kuud. Intressi ning krediidikulukuse määr sõltub laenatavast summast ning järelmaksu kestusest. Soovitud summasid saad testida alloleva kalkulaatoriga.

Järelmaksu vormistamine võtab vaid mõned minutid

ESTOga järelmaksu sõlmimine käib läbi veebi ning võtab aega vaid mõned minutid. Järelmaksu saad vormistada meie juures kontoris, valima pead vaid sobiva paketi.

Peale vormistamist laekub raha Carfoxi kontole koheselt.

Kuidas toimetada

Järelmaksu vormistamine on täiesti tasuta ja võtab aega vaid mõned minutid. Seda saad vormistada vajadusel ka meie kontoris.

 1. Tutvu vajadusel meie teenuste ja hinnakirjaga ning vali välja vajaminev teenus
 2. Vajuta teenuste ja hinnakirja all olevale Esita hinnapäring nupule

 1. Broneeri endale soovitud teenus
 2. Auto valmimisel anna meile märku, et soovid maksta järelmaksuga
 3. Loome Sulle tasuta ESTO järelmaksu konto
 4. Valid välja endale sobivaima maksepaketi ning kinnitad tellimuse

Lisainfo järelmaksu kohta

Tähelepanu – Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Carfox järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Carfox järelmaksu tavatingimused on järgmised:

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 4 aastat
 • Järelmaks summas kuni 10 000€

Carfox järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Carfox järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasi makstav kogusumma 2365.68 eurot.