mercedes-benz-klassika

Carfox ja Mercedes-Benz

 

Mercedes-Benz on globaalse mastaabiga autotootja ning Saksa ettevõtte Daimler AG alamjaotus. Enim on Mercedes tuntud luksussõidukite, busside ja raskeveokite tootmise poolest.

Nimi Mercedes-Benz pärineb 1926. aastal kahe ettevõtte, 1901. aasta. Daimler-Motoren-Gesellschaft ja 1886. Benz Patent-Motorwagen, ühinemisest Daimler-Benziks. Nende kahe ettevõtte tolleaegne edu peitub maailma esimese bensiinil töötava sisepõlemismootoriga sõiduki loomises. Mercedes-Benzi võib vabalt pidada automaailma eestvedajaks.

Kuidas saame Teid Mercedes-Benziga aidata

Meie töökoda on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, et toime tulla Mercedes-Benz marki sõidukite remont- ja hooldustöödega kui ka diagnostika- ja programmeerimistöödega.

Lisaks on meie kaudu võimalik kiirelt, keskmiselt 1-2 tööpäevaga, tellida Mercedestele uusi originaalvaruosi. Tarneaja eelduseks on, et varuosad on kesklaos saadaval, vastasel juhul on tarneajaks kuni 3-4 tööpäeva.  Lisaks pakume nii vähekasutatud uueväärseid kasutatud varuosi, kui ka kvaliteetseid b-kategooria varuosi.

Kui naudite juba Mersu võlusid ning otsite professionaalset ja esinduslikku teenindust, siis võtke meiega ühendust:

  • helistades numbrile +372 61 60 060
  • kasutades hinnapäringu vormi
  • kirjutades kiri info@carfox.ee
  • kirjutades meie kodulehel olevasse vestlusaknasse (vastame esimesel võimalusel)

Meie ja Mercedes-Benz

Meie teekond Mercedes-Benziga saab alguse 2011. aastast, kui osa meie tänasest kollektiivist asus ühiselt Autosky OÜ’s tegelema ettevõtte poolt imporditud Prestige ja Premium klassi sõidukite remondi ja hooldamise korraldamisega.

Autosky importideks olid peamiselt vähekasutatud tippklassi VAG-grupi mudelid, Aston Martinid, Mercedes-Benzid ja BMWd. Küllalt tihti olid imporditud sõidukid kindlustusettevõtete laiskuse tõttu tembeldatud avariilisteks, kuid asjatundjate abiga taas kergesti uueväärilised.

Nii algas meie teekond kergelt kahjustatud luksussõidukite sõidukorda seadmise ning nende hilisema teenindamise korraldamisega.

Juba 2013. aasta märtsiks olid meie üksuse oskused, areng ja kontaktvõrgustik end piisavalt tõestanud, et kaasates täiendavalt uusi ja ambitsioonikaid spetsialiste, otsustati asutada eraldiseisev ning välisklientidele täisteenindust pakkuv autotöökoda. Pidades silmas meie seltskonna leidlikkust ja nutikust autoprojektide lahendamisel, sai meile nimeks Carfox OÜ.

Nii Autosky kui Carfoxi meeskonna nägemus oli ühtne, teha seda, mida meeldib ning pakkuda ausat, tõhusat ja mugavat esinduslikku teenust.

Kui omad huvi Mercedes-Benzi soetamise vastu, siis soovitame soojalt valiku teha Autosky abiga. Nendega autootsingul juba hätta ei jää!