bmw-507-carfox

Carfox ja BMW

 

BMW või Bayerische Motoren Werke AG on Saksamaa Bavaria osariigi  luksussõidukite, mootorataste ja mootorite tootja. BMW loodi juba 1916. aastal ning on tänaseni üks maailma suurima müügiga luksussõidukite tootjaid. BMW tiiva all on veel MINI ja Rolls-Royce, mis on ka mõlemad läbi aja olnud ikoonilised autod nii stiili kui luksuse poolest.

BMW toodab veel võistlussõidukeid BMW Motorsport, mootorrattaid BMW Motorrad ja elektrisõidukeid BMWi alambrändis.  

Olles juba pea kümmekond aastat valitud ühe maailma suurima börsiindeksi poolt kõige jätkusuutlikumaks autotootjaks, on BMW-l praegugi suur roll meie tuleviku autotehnoloogias.

Et saada teada BMWst veel, tutvu meie postitusega 15 vähetuntud fakti BMW kohta.

Kuidas saame Teid BMWga aidata

Meie töökoda on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, et toime tulla BMW marki sõidukite nii remont- ja hooldustöödega kui ka diagnostika- ja programmeerimistöödega..

Lisaks on meie kaudu võimalik kiirelt, keskmiselt 3-4 tööpäevaga, tellida BMW’dele uusi originaalvaruosi. Tarneaja eelduseks on, et varuosad on kesklaos saadaval, vastasel juhul võib tarneaeg ulatuda kuni 10 päevani. Lisaks pakume nii vähekasutatud uueväärseid kasutatud varuosi kui ka kvaliteetseid b-kategooria varuosi.

Kui otsite oma BMWle professionaalset ning esinduslikku teenindust, esinduse hinnata, siis võtke meiega ühendust:

  • helistades numbrile +372 61 60 060
  • kasutades hinnapäringu vormi
  • kirjutades kiri info@carfox.ee
  • kirjutades meie kodulehel olevasse vestlusaknasse (vastame esimesel võimalusel)

Meie teekond BMWga…

saab alguse 2011. aastal, kui osa meie tänasest kollektiivist asus ühiselt Autosky OÜ’s tegelema ettevõtte poolt imporditud Prestige ja Premium klassi sõidukite remondi ja hoolduse korraldamisega.

Autosky importideks olid peamiselt vähekasutatud tippklassi VAG-grupi mudelid, Aston Martinid, Mercedes-Benzid ja BMWd. Küllalt tihti olid imporditud sõidukid kindlustusettevõtete laiskuse tõttu tembeldatud avariilisteks, asjatundjate vedamisel aga kergesti taas uueväärilised.

Nii algas meie teekond kergelt kahjustatud luksussõidukite sõidukorda seadmise ja nende teeninduse korraldamisega.

Juba 2013. aasta märtsiks olid meie üksuse oskused, areng ja kontaktvõrgustik end piisavalt tõestanud, et kaasates täiendavalt uusi ja ambitsioonikaid spetsialiste, otsustasime asutada eraldiseisev ning välisklientidele täisteenindust pakkuva autotöökoja. Pidades silmas meie seltskonna leidlikkust ja nutikust autoprojektide lahendamisel, sai meile nimeks Carfox OÜ.

Nii Autosky kui Carfoxi meeskonna nägemus oli ühtne, teha seda, mida meeldib ning pakkuda ausat, tõhusat ja mugavat esinduslikku teenust.

Kui omad huvi BMW soetamise vastu, siis soovitame soojalt oma valik teha Autoskyst. Nendega autootsingul juba hätta ei jää!