aston-martin-db5-carfox

Carfox ja Aston Martin

 

Aston Martin on Briti luksus-, sport- ja grand tourer autode tootja. Olles asutatud juba 1913. aastal, on Aston Martin tänase päevani üks maailma kõige ikoonilisemaid ja luksuslikemaid automarke. Hiljuti on Aston Martin küll läbinud raskema perioodi, kuid uue turunduse ja strateegiaga on nad kinnitanud meie veendumust, et turul neid tahetakse.

Raskema aja võrdluseks, et möödunud, 2016. aasta, käibe kasv oli £510.2 miljonilt £593.2 miljonini. Varasemalt olid nad kahjumi piiril.

Kuidas saame teid Astoniga aidata

Oleme üks väheseid, kui mitte ainus ettevõte Eestis, kes tegeleb juba pikemat aega Aston Martiniga keskmisest põhjalikumalt. Seetõttu on meie meeskonna kvalifikatsioon ja töökoja sisseseade on andnud meile oskused lahendada ka kõige keerulisemaid probleeme nende autode puhul.

Samuti pakume Aston Martinitele ka diagnostikavõimalust. Lisaks pakume Aston Martinite originaalosadele ja -tarvikutele, kui ka lisavarustusele 1-2 tööpäevast tarneaega. Tarneaja eelduseks on konkreetse osa olemasolu Inglismaa kesklaos, vastasel korral võib kuluda kuni 5 tööpäeva. Lisaks on meil pakkuda ka valik kontrollitud kvaliteediga kasutatud varuosi.

Seni oleme sõidukorda seadnud omajagu Autosky OÜ poolt imporditud Aston Martineid, mille jooksvate hoolduste ja remontidega tegeleme siiani. Meie juurde on ka tee leidnud paljud Astonite omanikud nii Soomest kui ka Venemaalt.

Omalt poolt pakume kõikidele töödele ja varuosadele aastase garantii.

Kui naudid juba Aston Martini võlusid ning otsite professionaalset hooldust siis võtke meiega ühendust:

  • helistades numbrile +372 61 60 060
  • kasutades hinnapäringu vormi
  • kirjutades kiri info@carfox.ee
  • kirjutades meie kodulehel olevasse vestlusaknasse (vastame esimesel võimalusel)

Meie lugu Astoniga…

algab 2011. aastal, kui osa meie tänasest kollektiivist asus ühiselt Autosky OÜ’s tegelema ettevõtte poolt imporditud Prestige ja Premium klassi sõidukite remondi ja hoolduse korraldamisega.

Autosky importideks olid peamiselt vähekasutatud tippklassi VAG-grupi mudelid, Aston Martinid, Mercedes-Benzid ja BMWd. Küllalt tihti olid imporditud sõidukid kindlustusettevõtete laiskuse tõttu tembeldatud avariilisteks, kuid asjatundjate teadmiste ja tegemistega taas kergesti uueväärilised.

Nii algas meie teekond kergelt kahjustatud luksussõidukite sõidukorda seadmise ning nende hilisema teenindamise ja hooldamisega.

Juba 2013. aasta märtsiks olid meie üksuse oskused, areng ja kontaktvõrgustik end piisavalt tõestanud, et kaasates täiendavalt uusi ja ambitsioonikaid spetsialiste, otsustati asutada eraldiseisev ning välisklientidele täisteenindust pakkuv autotöökoda. Pidades silmas meie seltskonna leidlikkust ja nutikust autoprojektide lahendamisel, sai meile nimeks Carfox OÜ.

Nii Autosky kui Carfoxi meeskonna nägemus oli ühtne, teha seda, mida meeldib ning pakkuda ausat, tõhusat ja mugavat esinduslikku teenust.

Kui aga omad huvi Aston Martin’i soetamise vastu, siis soovitame soojalt valik teha Autoskyst. Nendega autootsingul juba hätta ei jää!